BOSH AUTOSERVIS

Hlavná budova All4Car. BOSH AUTOSERVIS. Predajňa autosúčiastok v Mestečku.

Prestavba vozidiel na plyn LPG a CNG

Všetky informácie, ktoré potrebujete k prestavbe vášho AUTA NA PLYN.

Požičovňa športového kabrioletu na svadbu

Zapožičajte si rýchly, na zákazku vyrobený športový kabriolet napríklad NA SVADBU.

STK Púchov

Prvá Púchovská STK vykonáva všetky typy kontrol (STK, EK, ...)

Pneuservis

Príďte ku nám vymeniť alebo skontrolovať PNEUMATIKY v rýchloservise.

Nezávislé kúrenie

Nezávislé kúrenie AUTOTERM šetrí motor a agregáty a značne šetrí peniaze.

Kalkulačka návratnosti prestavby auta na LPG Prečo auto na plyn ? Prečo prestavbu na plyn u nás? LPG takmer do všetkých vozidiel !

Montujeme všetky typy plynov:

 

 

 

 

 

 

 

 

Svetové prvenstvá v prestavbách na LPG.

Prinášame zoznam vozidiel, ktoré sme montovali ako prví na SVETE.

Povedali vám v nejakom servise frázy: "nedá sa", "to sa ešte nerobilo" alebo "toto je nemožné"? Poďte k nám a my spravíme všetko v našich silách, aby sme z doteraz nemožného spravili možné.

 

 

 

 

NOVÉ VIDEO!
Jazdite lacnejšie s autom na plyn LPG

V novom videu od All4Car sa dozviete prečo sa nemusíte báť toho, že plyn v aute by bol menej bezpečný ako benzín a koľko stojí montáž splyňovača LPG do vášho auta. Tibor Holčík vám povie čo sa po montáži plynu na vozidle zmení a ukáže ako autá po montáži plynu testujú na výkonových stoliciach.

 

 

 

 

Zúčastnili sme sa na Autosalóne. Pozrite sa ako to tam vyzeralo

Zúčastnili sme sa spolu s firmou PROBUGAS na 26. ročníku medzinárodného salónu automobilov — AUTOSALÓN! Ďakujeme všetkým, ktorí sa pri nás 19-24.4.2016 zastavili. Priniesli sme si z Bratislavy veľa podnetov.

 

 

 

Prvá oficiálna montáž LPG do dízlového motora na Slovensku!

V All4Car sme namontovali prvé prvé nákladné vozidlo nad 3.5t v rámci Slovenska! Tibor Holčík v hovorí prečo sa jedná o prvenstvo na Slovensku. Ako je to s čerpaním LPG pre kamióny? Koľko trvá prestavba kamióna na LPG? Miešanie paliva LPG s naftou. Zvýšenie dojazdu. Čo všetko sa pri prestavbe namontovalo.

 

 

 

Nové služby a články:

 

Čistenie a oprava LPG a benzínových vstrekovačov

Nemusíte vždy kupovať nové vstrekovače, stačí občas vyčistiť tie staré a dobre sa o ne postarať. Služba je vhodná najmä pre tých, ktorým nekvalitný plyn narobil vo vstrekovačoch a v celom systéme "paseku". Pre informácie volajte na 0905 847 829, článok nájdete tu.

 

Spravili by sme pre vás aj nemožné ... naozaj!

V All4Car sa snažíme neustále dopĺňať ponuku našich služieb a hlavne, robiť veci kvalitne. Prečítajte si, prečo sa oplatí prísť k nám. Len u nás dostanete to, čo v žiadnom inom servise nenájdete. A to všetko na jednom mieste, pod jednou strechou. Viac.

 

 

Prins - špička v oblasti LPG aj u nás

Stali sme sa výhradným zástupcom a dovozcom značky Prins na Slovensku. Prins montujeme, servisujeme, dodávame po celom Slovensku. Vďaka tejto značke sme montovali viaceré autá ako prví na svete, či Slovensku. Prins je proste náš miláčik. Prečítajte si viac.

 

Šetrite svoj motor s ValveCare

Ventily na autách na plyn sú namáhané viac ako na benzínových autách. Šetrite svoje vozidlo a doprajte mu kvalitné premazávanie od Prins - ValveCare. Premazávanie robíme aj v All4Car a pripravili sme o ňom celý článok.

 

 

Prestavbu na LPG môžete aj splácať

Plyn do auta si teraz môže dovoliť každý. Vyberte si splátky cez systém Quatro, ktoré je možné mať teraz aj bez akontácie. Budete jazdiť lacnejšie a ušetrené peniaze potom dáte na splátky.

 

Prefinancovanie prestavby tankovaním LPG

Čítate správne, takúto možnosť teraz ponúka firma Probugas. Stačí si nechať prestavať auto, firma prestavbu zaplatí za vás a vy ju potom splácate tankovaním LPG na vybraných staniciach. Viac informácií tu.